Zderzenia pociągu z autem osobowym

19

PIASECZNO W Złotokłosie na przejeździe kolejowym doszło do zderzenia pociągu wąskotorowego z vw up. Na miejscu karetka i straż pożarna

 

W Złotoklosie na ul. Warszawskiej  doszło do zderzenia pociągu kolejki wąskotorowej z autem osobowym. Na miejscu pomocy udzielała straż, była również karetka pogotowia. Kobieta kierująca samochodem jechała z dzieckiem, oboje opuścili już karetkę.

 

19 KOMENTARZE

 1. Ciekawe czy maszynista sygnalizował dźwiękiem że zbliża się do przejazdu …. Bo wątpię a może liczy na odszkodowanie za porysowany lakier ???!!!!

  • Synaglizował tak jak sygnalizuje przy każdym.

   Jeżeli masz wątpliwości zapraszam w sobotę o godzinie 14.
   Nawet bilet kupię na przejazd 🙂

 2. ile jeszcze czasu, to coś przypominające pociąg, będzie bezkarnie jeździło po Piasecznie.
  Wąskotorówka super ale nie w tej lokalizacji, niech jeździ po parkach. A nie w cywilizowanym świecie w środku Piaseczna taki relikt przeszłości ! ! !

  • Czy to Waskotorówka czy pociąg PKP to tak samo trzeba im ustąpić pierwszeństwa, jak ktoś uważa inaczej to niech się zastanowi czy chciałby by jego samochód wyglądał jak ten na zdjęciu….
   Waskotorówki i inne zabytki nie jeżdżą po parkach i bezdrożach tylko tam gdzie powstały i tego się już nie zmienia – ten typ tak ma, i ma mieć! A jak ktoś nie umie się dostosować do cywilizacji w której żyje tylko chciałby by to cywilizacja dostosowała się do jego roszczeń to wcześniej czy później boleśnie się przekona, że swoje roszczenia może schować sobie w buty….

 3. Ten pociąg jest tak potrzebny…więcej problemów niż korzyści. Powinni rozebrać te tory i zrobić eleganckie trasy rowerowe połączone z deptakiem od Piaseczna do Złotokłosu…

 4. Tym pociągiem jechały dzieci. Akurat pani kierująca autem nie zatrzymała się przed przejazdem bo odwróciła głowę w stronę córki i rozmawiała z nią. Wina kobiety z osobówki a nie kolejki wąskotorowej.
  Tym wszystkim którzy piszą nie potrzebana, relikt, rozebrać tory szczerze współczuję. Ludzie to dla dzieci frajda jakich mało, wąskotorówka to historia tego miasta. To co lepiej każdemu dziecku do reki iphon’a i „hodować” socjopatow, którymi łatwo sterować. Puste pokolenie, zero tradycji, wygoda i materia to się ma tylko liczyć?

   • A jeszcze lepiej bryczki po mieście, a nie nie wróć! Jeszcze trochę i na Puławskiej tylko bryczki będą dozwolone.

    Ludzie, obudźcie się! Świat idzie do przodu. Miejsce dla zabytków jest w muzeum a nie na ulicy.
    Czy ktoś z was zastanowił się jaką to ma emisję CO2? Jak taki przejazd wpływa negatywnie na środowisko? To też są koszty które wszyscy ponosimy.

 5. Do takich jak ,,ona,, & ,,michał,,… jak się wam nie podoba, to może spakujecie swoje słoiki i wrócicie do miejsc z których tutaj przybyliście?

 6. Niech wąskotorówka zrobi porządne przejazdy. Pociąg jeździ raz na…. jak mu się podoba. Samochody przejeżdżają przez te niewydarzone przejazdy codziennie. Skoro jest tyle wypadków to chyba należy poprawić infrastrukturę kolejową (przejazd przy Dworcowej, artysta który to zrobił, zresztą szkoda komentować). Są lepsze sposoby na bezpieczne przejazdy niż postawienie znaku stop, który spowalnia ruch. Wąskotorówka przebiega przez wiele ruchliwych ulic więc jakieś światła, które sygnalizują przejazd odbywający się sporadycznie były by na miejscu. Czy jest to za nowoczesne i musi być tak jak 50 lat wcześniej?

 7. Moja Babcia jeździła tą kolejką z Nowego Miasta nad Pilicą do Warszawy… Super, że są takie atrakcje. To nie ich wina, że ludzie nie zatrzymują się notorycznie na „stopie”. Sama kiedyś jechałam nią i jak ruszyliśmy jedna z pań zdążyła powiedzieć ” jejku, żeby tylko nikt nie władował się na stopie…” i cyk.. wypadeczek.. Ludzie są bezmyślni i tyle. A na głupotę nie ma rady..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię