Zderzenie dwóch aut i ciężarówki! To najgorsze skrzyżowanie w okolicy

2

PIASECZNO Do kolizji z udziałem alfa romeo, forda i ciężarowego volvo doszło na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z Okulickiego

Policja ustaliła, że sprawcą kolizji jest 42-letni obywatel Ukrainy jadący samochodem marki Alfa Romeo. Uderzył w forda prowadzonego przez 27-latka, a ten zawadził o ciężarówkę. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1100 zł.
Piaseczyńscy kierowcy od lat narzekają na skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego z ul. Okulickiego. Szczególne trudności sprawia wyjazd w ulicy Wojska Polskiego w lewo, w kierunku Lesznowoli. Trzeba przeciąć ruchliwą Okulickiego i przepuścić auta jadące po prawej, od strony ul. Puławskiej. Problem w tym, że część z nich skręca z Okulickiego w Wojska Polskiego znacznie utrudniając ten manewr.
– Tam bardzo często się wyjeżdża na pograniczu kolizji – żalą się kierowcy.

2 KOMENTARZE

  1. Warto zwrócić uwagę również na wyjazd z ulicy Jarząbka na Okulickiego w stronę Lesznowoli.
    Tam w godzinach szczytu jest problem, można jedynie liczyć na uprzejmość kierowców jadących od Lesznowoli. Dodatkowo od ulicy nowej w stronę sklepu Biedronka brak jest chodnika po obu stronach drogi a także przejścia dla pieszych przez ulicę Jarząbka.

  2. na tym skrzyżowaniu, jadąc od wojska polskiego, można wypalić pół paczki papierosów. Jest mega niebezpieczmie. lUDZIE powinni sie zrzucic na mandat tego pana. Ja omijam to skrszyżowani szerokim łukiem, ale wiem, ze jest niebezpieczne. a biedny Ukrainiec nie wiedzial. Dopiero co zginął tam młody mezczyzna na pasach. To troche jak czekanie na kolejną tragedie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię