Zderzenie hondy z koparką! Droga całkowicie zamknięta

28

PIASECZNO Do groźnego wypadku doszło w Bogatkach na drodze 722. Honda civic uderzyła w koparkę. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej i karetka pogotowia. Droga zamknięta jest dla ruchu w obu kierunkach

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że koparka prawdopodobnie wyjechała z lasu gdy wpadł na nią rozpędzony samochód osobowy.
– Ta koparka nie wyjechala z lasu, jechała od bogatek w stronę Jazgarzewa – twierdzi nasz Czytelnik Michał. – Widziałem ją chwilę wcześniej.

AB

WPI TAXI Piaseczno

28 KOMENTARZE

 1. Koparka skrecala w lewo a honda wyprzedzala, minęła mnie w bogatkach, miała na budziku coś około 90, dalej się napedzala i widziałem jak zaczyna wyprzedzać kolumnę pojazdow, podczas wyprzedzania miala mysle ze cos kolo 140 i to jest efekt..

  • Więc wina koparki . Jezeli juz honda wykonywała manewr to koparkowy powinien spojrzeć w lusterko czy nikt bo nie bierze.. btw wszyscy cali?

  • Sensi znasz przepisy?
   Jeśli ktoś cie wyprzedza nie masz prawa zajechać mu drogi..
   Tam nie ma oznaczenia ,że to krzyżówka!!!!
   Jest linia przerywana.
   Nawet jeśli skręcasz w lewo na swoją posesję to musisz ustąpić pierwszeństwa osobom jadącym z naprzeciwka lub jeśli z tyłu ktoś już zaczął manewr wyprzedzania.
   Podstawy zasad ruchu drogowego..
   A później zdziwienie ,że są wypadki bo ktoś ma swoje “przepisy”.

   • KODEKS DROGOWY – PRAWO O RUCHU DROGOWYM
    DZIAŁ II RUCH DROGOWY
    Rozdział 3 Ruch pojazdów

    Art. 24. 1. Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy:
    5. Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony. i wszystko w temacie …

    • Człowieku idź raz jeszcze na egzamin z ruchu drogowego jeśli masz prawo jazdy…
     Każdy uczestnik ruchu drogowego ma obowiązek upewnić się czy może wykonać manewr skrętu w lewo, czy aby na pewno może go wykonać i nie zajedzie komuś drogi..
     Jeśli wyprzedzał sznur samochodów zatem był już dość długo na lewym pasie aby go zauważyć ,że wyprzedza.
     I tak jak przedmówca pisał. Tam jest linia przerywana a wiec wyprzedać można.

 2. Rysiek – jeśli było jak piszesz tj. Honda wyprzedzała kolumnę pojazdów i zaczęła ten manewr zanim koparka sygnalizowała skręt w lewo to wina w całości jest po stronie kierowcy koparki bo nie sprawdził przed rozpoczęciem skrętu w lewo czy nie jest wyprzedany. Tyle w temacie. Prędkości do tego nie mieszaj.

  • Co za idiota wyprzedza kolumnę samochód już któraś sytuacja z rzędu w tym miejscu że w skręcającego w lewo ( w kierunku głoskowa) uderza iny pojazd

 3. do Mirek / nie wiem gdzie to było ale / jak skręcała na skrzyżowaniu wina będzie 50/50 /na skrzyżowaniu jest zakaz wyprzedzania ! / jeden nie spojrzał w lusterko drugi jechał za szybko i wyprzedzał (na skrzyżowaniu widać na 3 zdjęciu) ————- I MAMY TO CO MAMY

 4. Kierowca samochodu podobno nie żyje. Jeżeli koparka skręcała a za nią była kolumna samochodów to kierowca hondy nie mógł widzieć sygnalizacji koparki. Kierowca koparki rozpoczynając manewr mógł mieć czysta drogę – przy 140 prędkości i raczej wolnym tempie skręcania koparki Honda mogła wyskoczyć kiedy było już za późno więc tutaj wina może być w większości po stronie kierowcy

 5. W terenie zabudowanym zakaz jest wyprzedzania kolumny pojazdów. Wina hondy i tyle .kierowca z hondy podobno odmówił pomocy od karetki a później coś się z nim popsuło.

 6. Skrzyżowanie, nie było skrzyżowania, kierowca koparki mógł rozpocząć manewr skręcania, nie mógł bo był wyprzedzany – istotne dla rostrzygnięć w sądzie. Życia to już nie wróci. Niestety wszystkiemu winien pośpiech i prędkość. Żal kierowcy, ale tak ludzie jeżdżą.

 7. No tak po przewróceniu samochodem kilku tonowej koparki ratownicy medyczni zawsze powinni puszczać ludzi do domu po wizualnych oględzinach

 8. Najlepsi są ci debile, którzy bełkoczą, że wina kierowcy koparki. Niestety pełno takich poeebów na polskich drogach i efekty widoczne w liczbie ofiar wypadków. Wyprzedzający ma OBOWIĄZEK się upewnić, że może wyprzedzać – kierowca koparki już dawno mógł sygnalizować skręt w lewo, ale każdy idiota jadący z daleka nie mógłby tego zobaczyć. W ogóle takie pajace nie widzą, że skoro wszyscy jadą powoli to widocznie jest jakiś powód? Eeee nie! Przez własną tępotę i bezmózgowie najlepiej wyprdlić na lewy pas i zaprdlać jak idiota na złamanie karku. Każdy rozsądny się domyśli, że jest jakaś przyczyna, ale przygłup nie ma mózgu i sieje śmierć. Dobrze, że to sprzęt ciężki był, a nie inna osobówka.

 9. Znalam tego kierowce byl lekarzem kardiochirurgiem. Ratowal ludzi….
  Powstrzymajcie sie od glupich komentarzy jesli mozecie.

 10. Koparka=sprzęt budowlany tzn. Nie dopuszczony do ruchu po drogach publicznych podobnie jak np. Betoniarka. Takie maszyny powinno się przewozić na naczepach platformach. Ktoś zaoszczędził na transporcie i tyle w temacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię