Zderzenie na Dworcowej. Utrudnienia w ruchu

5

PIASECZNO Do kolejnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Dworcowej z Nadarzyńską. Jedna osoba została poszkodowana. Utrudnienia w ruchu.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Nadarzyńskiej w Piasecznie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z samochodów nie ustąpił pierwszeństwa. Nissan zjechał ze skrzyżowania, uderzył w ogrodzenie i niszcząc je wjechał na posesje usytuowaną na rogu ulic. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia.

Na miejscu straż pożarna oraz karetka. Jeden z uczestników wymaga pomocy ratowników.

5 KOMENTARZE

  1. Za długo trwał remont ulicy Dworcowej i teraz są efekty. Ludzie jeżdźą na pamięć. Przed każdym skrzyżowaniem z ustąp pierszeństwa powinien być montowany garb. Można było zrobić rondo w trakcie remontu ale po co. Żadne światła bo to tylko korek zrobi. To samo tyczy się ścieżek rowerowych (rowerzysta powinien zwolnić przed przejechaniem przez skrzyżowanie a tak nie jest)

    • Rowerzysta rowerzystą – nie wiem co ma to z tym wspólnego, skoro tam wypadki powodują same auta… Najlepiej niech każdy uderzy się w pierś, bo kierowcy też nie są święci…

      Zgodzę się co do pierwszego zdania, ale tak to już jest jak miasto ma takiego zarządce.

  2. Pierwszeństwo pierwszeństwem, ale niektóre samochody na Dworcowej osiągają teraz zawrotne prędkości, co powoduje duże zagrożenie. Paradoks jest taki, że Dworcowa stała się niejako… zbyt dobrą ulicą.

  3. A przyszło ci do głowy młody mieszkańcu, że to rowerzyści i piesi generują tam zdecydowaną większość zagrożeniowych zdarzeń, również dla nich samych? Mam już niezłą kolekcję zapisów z kamery samochodowej, co w Piasecznie wyprawiają rowerzyści (najczęściej rowerzystki ) i piesi, najczęściej niestety kobiety. Kuriozum była młoda dama z pieskiem na długiej uprzęży na rondzie koło żyrafy. Piesek był już na wysepce a dziewoja oczywiście nos w smartfonie i po drugiej stronie stoi. Jak traktować taką patologię?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię