Zderzenie na niebezpiecznym skrzyżowaniu. Bmw dachowało!

7

PRAŻMÓW Około godz. 20 doszło do wypadku na skrzyżowaniu w Piskórce. W zdarzeniu wzięły udział trzy pojazdy. Na miejscu są strażacy i policja. Uwaga na utrudnienia w ruchu


Jadące od strony Łosia w kierunku Krupiej Wólki renault clio nie zatrzymało się na znaku Stop i uderzyło w tył bmw, poruszającego się ulicą Główną od Jazgarzewa w kierunku Wągrodna. Bmw dachowało i zderzyło się jeszcze z ruszającą spod sklepu hondę.

Na miejsce szybko przyjechały trzy jednostki straży pożarnej, karetka i policja, a ruch na skrzyżowaniu został wstrzymany. Z naszych informacji wynika, że ratownicy medyczni udzielili pomocy kierującej clio. Kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń, ale był z nią utrudniony kontakt. W tej chwili trwa usuwanie skutków zdarzenia.

TW

7 KOMENTARZE

  1. Miesiąc bez wypadku w Piskórce to miesiąc stracony. To skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne! Starosta obiecywał, że zrobi rondo i na obiecankach się jak na razie skończyło.

  2. Przejeżdżam tamtędy 2 razu dziennie i naprawdę nie mam pojęcia co jest niebezpiecznego w tym skrzyżowaniu. Jak ktoś już pisał, są takich tysiące. Znak stop + dodatkowo poziome wymalowane na asfalcie. Lepiej się tego oznaczyć nie da. A rondo jest tam potrzebne jak dziura w moście. Jakaś obsesja ostatnio z tymi rondami. Ktoś chyba musi na tym zarabiać.

  3. Widzę, że tutaj sami znawcy BRD. Oczywiście, że to nie jedyne niebezpieczne skrzyżowanie i oczywiście, że należy patrzeć na znaki. Jednak z jakiegoś powodu jest jedno z tych miejsc w powiecie gdzie wypadków jest więcej i stąd konieczność poprawy bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu. Teraz niektórym żaden znak STOP nie przeszkadza pruć na pełnymi gazie. Wskazano, że pomoże rondo, gdyż kierowcy będą musieli zwolnić, aby je pokonać. I dlatego mieszkańcy czekają, kiedy ta obietnica zostanie spełniona.

  4. Wypadki powodują obcy przyjezdni którzy grają szeryfow i soltysow.zauwayliscie że we wszystkich wypadkach są tablice gdzieś z końca świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię