Zderzenie rowerzystów! Kobieta ponad godzinę leżała na chodniku

2

PIASECZNO Do niecodziennego wypadku doszło w Gołkowie u zbiegu ulic Zaleśnej i Głównej. Mężczyzna jadący rowerem uderzył w 63-letnią rowerzystkę i odjechał nie udzielając kobiecie pomocy

Nieznany mężczyzna jechał rowerem ulicą Zaleśną, kobieta również jednośladem, korzystając z chodnika, przemieszczała się wzdłuż ul. Głównej w kierunku ul. Bobrowieckiej.

– Sprawca wypadku nie zastosował się do znaku „ustąp pierwszeństwa”, uderzył w kobietę i odjechał – dzieli się ustaleniami policji, st. asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.


– Moja mama doznała złamania z przemieszczeniem, uderzyła też głową o chodnik i zrobił się jej krwiak – mówi syn poszkodowanej. – Pomocy udzielali ludzie, jedna pani, która pracuje w NFZ oraz pan ze straży pożarnej. Na miejsce przyjechała policja. Mama została przykryta kocem, podłożono jej pod głowę coś miękkiego. Niestety nie mogliśmy doczekać się na przyjazd karetki – mówi zbulwersowany mężczyzna. – Ranna przez godzinę leżała na chodniku czekając na przyjazd pogotowia.

Kobieta została zabrana do szpitala. Rowerzysta, który doprowadził do wypadku odjechał ignorując poszkodowaną. Jeśli ktokolwiek był świadkiem zdarzenia proszony jest o kontakt.

2 KOMENTARZE

  1. Jeżeli on jechał drogą, a ona chodnikiem to w jaki sposób ona miała pierwszeństwo?
    Że uciekł to jedno, ale przepisy obowiązują wszystkich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię