Zderzenie trzech aut w Zalesinku

6

PIASECZNO Do kolizji z udziałem trzech aut doszło w Zalesinku, w pobliżu restauracji Aromat.

W zdarzeniu wzięły udział trzy pojazdy – bus oraz osobowy opel i renault. Na miejsce przyjechał jeden zastęp straży pożarnej. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy na szczęście nikt nie został poszkodowany. Auta są aktualnie poza jezdnią, droga jest przejezdna, ale należy zachować szczególną ostrożność.

AB

6 KOMENTARZE

 1. Ile razy jeszcze dojdzie tam do wypadku kiedy zaczną remonty drog w tamtym rejonie ul.Pod Bateriami jest w stanie tragicznym a jest tam bardzo duzy ruch i wypadki przez stan drogi i brak rownego pobocza zdarzaja sie codziennie
  :((

  • Nie trzeba było tak się spieszyć! Nie można tego kawałka przejechać spokojniej? Po remoncie wcale nie będzie bezpieczniej, wręcz przeciwnie: jeszcze bardziej wzrośnie prędkość, bo większość kierowców w Polsce (nie tylko Polaków) nie stosuje się do przepisów drogowych. Albo ich w ogóle nie zna, albo robi to z premedytacją, czując się przy tym znakomicie, bo wydaje im się, że nikt nie zwraca na to uwagi. Z roku na rok jest coraz gorzej, przybywa samochodów, człowiek czuje się coraz mniej bezpiecznie, zwłaszcza, że przed laty spalinowe polactwo załatwiło sobie delegalizację gminnych fotoradarów.

   • Dokładnie tak stało się na wyremontowanej Mleczarskiej róg Nadarzyńskiej -piękny asfalt, można jechać… i dziś znow gong, bo z Nadarzyńskiej nie da się wyjechać, tak samo jak prześć przez pasy od Nadarzyńskiej w stronę targu i z powrotem. Nawet kierowcy miejskich autobusów mają w du..e piedzych, którzy dłuuugo czekają, aż ktoś łaskawie się zatrzyma albo będzie luka między autami. Najgorsze, ze tam kręci sie duzo ludzi starszych , którzy też tamtędy jeżdżą.. niektórzy chyba ledwo widzą.. dla nich takie skrzyzowanie to zbyt duze wyzwanie…

  • Tylko i wyłącznie przez mniemanie o mistrzowskim opanowaniu sztuki prowadzenia auta. Na tej ulicy prędkość jest tak znikoma, że kolizje świadczą o brakach w nauce jazdy.

 2. Do wypadku doszło na pasie ruchu. Nie na poboczu. W Polsce jest dużo więcej dróg w dużo gorszym stanie A do wypadków tam nie dochodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię