Zderzenie z łosiem! Trzy osoby trafiły do szpitala, droga zablokowana

6

PIASECZNO Na trasie S7 na wysokości miejscowości Mieszkowo doszło do zderzenia samochodu marki Audi z łosiem

Do wypadku doszło na nitce w stronę Krakowa po godzinie 5 rano. Samochodem jechały trzy osoby – dwie dorosłe i jedno dziecko.
– Osoby te zostały zakleszczone w aucie – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Strażacy uwolnili je za pomocą sprzętu hydraulicznego.
Cała trójka została zabrana do szpitala. Droga S7 w stronę Krakowa w tej chwili wciąż jest zablokowana.

6 KOMENTARZE

 1. Proszę się przyjrzeć zdjęciom terenu , tam gdzie obecnie budują mop były duże i dzikie bagna. Były łosie, bobry, bujna przyroda/ dysponuję zdjęciami/. Teren który powinien być chroniony został zdewastowany, cały ciąg S7 od Woli Gołkowskiej do Złotokłosu jest poprowadzony po bagnach. Na tym odcinku jest tylko jedno przejście dla dużych zwierząt. Ponadto droga jest oddana warunkowo, nie ma ogrodzeń, i stoją znaki uwaga na łosie/ serio?/.
  Prędkość dopuszczalna 80 km/h- nikt nie przestrzega. Giną ludzie , giną łosie i inne zwierzęta .
  Najgorszy odcinek ekspresowy jaki widziałem, fatalne węzły, brak powiązania z Piasecznem, blokada lokalnych dróg przez dojeżdżający, brak ekranów, hałas w nocy 60DB. Brawo GDKIA.

 2. Przykre jest to, że zawłaszczamy teren z jakiego korzystały wcześniej zwierzęta i nie zabezpieczamy go potem. Żal ludzi i zwierząt. A ograniczenia… o czym my mówimy. W Polsce od dawna przepisy są po to, by je łamać. Szkoda

 3. Poczekajmy jeszcze rok do zakończenia budowy tej trasy ?
  Ja wolę bezpieczne 80 km/godz i ten tranzyt do Krakowa…
  Komu się nie podoba może jeździć przez Tarczyn, jak do tej pory…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię