Zderzenie z tirem! Dwie osoby nie żyją

12

LESZNOWOLA Do tragicznego wypadku doszło w Koloni Lesznowola przy skrzyżowaniu ul. Słonecznej z ul. Postępu

Toyota jechała od strony Bobrowca, tir zmierzał drogą wojewódzką od Lesznowoli w kierunku Piaseczna. Na skutek zderzenia dwie osoby zginęła na miejscu. Są też ranni, na miejsce tragedii przyjechały trzy karetki pogotowia, trzy zastępy straży pożarnej i policja. W tej chwili droga jest częściowo zablokowana.

AB/fot. WPI Taxi Piaseczno

WPI TAXI Piaseczno

12 KOMENTARZE

 1. Tak kończą się podróże z kierowcami Ubera i im podobnymi.
  Polaczek musi zaoszczędzić kilka złotych, więc pojedzie albo z pijanym szwagrem, albo zapłaci Saszy z Doniecka, który miesiąc temu kupił prawo jazdy za 100 dolarów.

 2. Cytat z WPI Taxi Piaseczno “Około północy doszło tragicznego wypadku w miejscowości Kolonia Lesznowola, w którym zginęły 2 osoby pasażerowie.

  Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie kierowcą był obcokrajowiec pochodzenia wschodniego, który pracował dla jednej z dużych firmy nielegalnego przewozu osób.

  Czy warto zaoszczędzić 30 czy 50 zł ?? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam.”

  Tylko ludzi szkoda…

 3. Takie bezsesowne gadanie… Kazdej weekendowej nocy w Warszawie dochodzi do wypadkow taksowek i takze gina ludzie badz sa ciezko ranni. Zawsze na drodze moze dojsc do takiej sytuacji, nie wazna czy jedziesz rowerem, taxi czy uberem.

 4. wiele osób zgineło w wypadkach podczas kursu taxi, wiele osób zostało oszukanych przez taksówkarzy .. czy warto płacić i ryzykować? jezdzijcie komunikacją…

  • Mimo wszystko o wiele bezpieczniej jest jechać z doświadczonym kierowcą, będącym zawodowcem w tym fachu, posiadającym nie tylko uprawnienia do kierowania pojazdem, ale również odpowiednie badania. W każdej firmie przed rozpoczęciem pracy trzeba przejść badania potwierdzające, że jest się zdolnym do jej wykonywania. Kierowcy taxi również takie badania muszą przejść. Od kierowców nielegalnych przewozów nic nie jest wymagane… W komentarzach pojawia się często zdanie, że ktoś jadąc UBERem chce zaoszczędzić parę złotych. Fakt jest jednak taki, że najczęściej i tak, nie będąc tego świadom, przepłaca!!! Z uberowskiej aplikacji korzystają najczęściej osoby, które nigdy nie miały okazji podróżować legalną taxi i które nie rozumieją zarzutów stawianych przez kierowców taxi. Są to osoby młode, wychowane na grach komputerowych, zafascynowane aplikacją, o której mówi się “innowacja”. Cóż, głupota ludzka nie ma granic…

 5. Mogli podać chociaż firmy w jakiej pracował. A tak to wszyscy się domyślają. A to uber,a to Taxi . I już jeden na drugiego tylko szczeka. Piszę szczeka,bo jak psy się zachowujecie.
  A i tu i tam pracują Ukraińcy.
  Wiec nie wybielajcie jednej korporacji czy drugiej.
  Tam się robi psychotesty,a tam nie.
  Od razu jak widzę jak ktoś pisze o psychotestach to wiem,że nie ma pojęcia o czym pisze i się wypowiada.
  Dla nieuświadomionych.
  Psychotesty. Idziesz na badania lekarskie np w Warszawie. To kosztuje 150 zł na samochody ciężarowe. Na samochody osobowe nie wiem.
  Na czym to polega?
  Siadasz przy stoliku i
  1 zadanie dopasowujesz brakujące obrazki. Jak w przedszkolu.
  2 zadanie to spisujesz liczby z tablicy według kolejności w określonym czasie startujecie po kolei np od 30 i jedziecie w górę spisując co jest w tym kwardaciku z mumerem 30 ,a potem 31,32.
  3 zadanie to wasza reakcja na światła. zapala się światło i naciskasz pedał.
  4 zadanie to ustawiasz patyczki równo. Po środku masz wyznaczony cel i ustawiasz prawy i lewy patyczek,aby były równo.
  5 zadanie kiedyś było z takimi kręconymi tarczami. Trzeba było naciskać przycisk jak 2 punkty były w tej samej pozycji. Dobrze,że już od dawna tego nie ma,bo nigdy nie wiedziałem kiedy to się wciska i zresztą nie tylko ja.
  To wszystko trwa 1h w sali jak w szkole.
  Pani podpisuje wam papierek i badania skończone. 150zł poszło.
  Licencja na Taxi
  To głowie egzamin ze znajomości warszawy.
  Uczycie się gdzie są ulice w Warszawie na pamięć i ich nazwy.ale tylko na papierze.
  Idziecie zdawać egzamin właśnie z tego i dostajecie papierek.
  No i to chyba tyle w tych przepisach.
  Moim zdaniem,ani 1 ani 2 nie powodują tego,że bezpieczniej się jeździ.
  Chyba,że chcecie z takimi kierowcami jeździć na papierze długopisem.

 6. Niestety brak ubezpieczenia tak jak jest to w taksówce doprowadza przy takiej tragedi do ponoszenia kosztów z własnej kieszeni.
  Zabiła je innowacja i dorobienie sobie paru groszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię