Zdewastowano słup ogłoszeniowy w centrum miasta. Poszukiwani świadkowie

3

GÓRA KALWARIA Wczoraj w nocy kilku chuliganów zdewastowało słup ogłoszeniowy stojący przy ul. Piłsudskiego, obok kościoła „Na Górce”


Nowe, podświetlane słupy ogłoszeniowe gmina ustawia w mieście od początku tego roku. Na razie zamontowano ich pięć, a do końca marca mają pojawić się dwa kolejne. Jest to projekt realizowany w ramach budżetu obywatelskiego.
– Chodziło o to, aby wymienić stare słupy, które nie wyglądały zbyt estetycznie – mówi Piotr Chmielewski, rzecznik ratusza. Niestety, okazuje się że projekt mający na celu upiększenie przestrzeni miejskiej nie wszystkim przypadł do gustu. Wczoraj wieczorem jeden z nowych słupów został zniszczony. Świadkiem zdarzenia był pan Marek.
– Widziałem jak około godz. 22 trójka nietrzeźwych mężczyzn w wieku 25-30 lat dewastowała słup. Potem skręcili w ul. Pijarską – poinformował na jednym z portali społecznościowych.
Wszystkie osoby, które widziały akt wandalizmu lub znają personalia sprawców proszone są o kontakt z policją.

TW

3 KOMENTARZE

  1. Wjazd do miasta informuje że uwaga Miasto Monirowane i co? Odpowiedzcie sami działa czy nie działa ha czyli wiocha kolejna w tym mieście…

  2. Przecież ten słup obserwuje nasz Tatuś święty.
    Żadnych świętości.
    A teraz poważnie : był lans burmistrza,policji straży miejskiej teraz do roboty.
    Bez pomocy mieszkańców, a niby w imię czego mieszkańcy mają wyręczać służby które opłacane są z podatków w imię szykująych się podwyżek za odbiór już zapłaconych śmieci ?

    TAKI SAM POST ZAMIEŚCIŁEM NA GÓRAKALWARIA.NET ale tam nie przejdzie bo prawdziwy jest zwłaszcza w kwesti że my nie produkujemy śmieci tylko wystawiamy przed dom to co już kupiliśmy i zapłaciliśmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię