Zdjęcia malowane barwami jesieni

0

PIASECZNO Dwie malarki, obie należące do Grupy Plastycznej Piaseczno, postanowiły podzielić się z innymi swoją pasją fotograficzną i zainteresowaniem przyrodą


Do 18 grudnia, w godzinach otwarcia Domu Parafialnego św. Anny w Piasecznie (od 10 do 19, od poniedziałku do soboty), oglądać można wystawę fotografii „Barwy Jesieni”.
Autorki zdjęć – Wiesława Czarnecka-Koźlik i Violetta Tatarowska od lat zajmują się prowadzeniem ogrodów i utrwalają piękno roślin na swoich zdjęciach. Pani Wiesława prowadzi ekologiczną działkę, na której – oprócz kwiatów – hoduje liczne zioła i warzywa. Często wędruje po lesie w poszukiwaniu kadrów pejzażu, mało znanych grzybów lub interesujących roślin. Fotografia jest, obok malarstwa, sposobem artystki na dzielenie się pięknem istniejącej przyrody utrwalonej na zdjęciach. Z kolei pani Violetta również maluje (jej ulubionym tematem są kwiaty), ale jej drugą pasją jest fotografowanie. Wykonane przez nią prace spotykają się z uznaniem, o czym świadczy, między innymi, uzyskanie pierwszego miejsca w konkursie na najlepsze zdjęcie drezyny ogłoszonym przez Drezyniarzy (zajmujących się ratowaniem kolejowych pamiątek).

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię