Zdobądź bon na zakupy za świadectwo z wyróżnieniem

0

PIASECZNO Sukcesy dzieci warto nagradzać! 22 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno na uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem, czekają nagrody w postaci bonów zakupowych.

Bardzo dobre oceny na świadectwie to wynik długotrwałej pracy, wytrwałości i sumienności uczniów. Rozwijanie tych cennych umiejętności jest niezwykle przydatne w dorosłym życiu.
22 czerwca Centrum Handlowe Auchan Piaseczno organizuje akcję pod hasłem „Nagrody za świadectwo”. Upominki, w postaci bonów zakupowych na kwotę 50 zł do wykorzystania w sklepach galerii, otrzymają uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem.
Liczba nagród jest ograniczona. Bony będą rozdawane po uprzednim przedstawieniu oryginału świadectwa szkolnego oraz dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
Akcja „Przynieś świadectwo, zgarnij nagrody” odbędzie się 22 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Bony będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Konkursu w godzinach od 12.00 do 18.00. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię