GÓRA KALWARIA Koncert charytatywny za nami, ale licytacje wciąż trwają. W trakcie sobotniej imprezy na rzecz rehabilitacji Łukasza Bogusza udało się zebrać 5572 zł


Wśród przedmiotów wystawionych na licytację jest prawdziwa perełka – koszulka reprezentacji Polski z podpisem Roberta Lewandowskiego. Ale to niejedyny przedmiot, który warto mieć. Licytacje prowadzone są do 30 marca pod tym adresem:

https://m.facebook.com/groups/700884763406696?ref=m_notif&notif_t=story_reshare

Dochód z koncertu oraz licytacji zostanie w całości przeznaczony na rehabilitację Łukasza Bogusza, 25-latka z Czaplinka, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Dramat wstrząsnął domem młodego małżeństwa z Czaplinka 19 sierpnia minionego roku. Mężczyzna doznał bardzo rozległego urazu prawej strony głowy, nie będzie już nigdy widział na prawe oko. Przeszedł bardzo ciężką operację mózgu i od jej czasu przebywa w szpitalu. Dwa tygodnie temu Łukasz przeszedł operację rekonstrukcji czaszki, po której zapadł ponownie w śpiączkę, nie ma z nim kontaktu.

Łukasz jest ojcem 4,5-letnich bliźniaków. Nie potrafią zrozumieć, dlaczego ich taty nie ma już tyle czasu w domu.

Lekarze i rehabilitanci mówią, że przed Łukaszem jest jeszcze bardzo długa droga do odzyskania sprawności. Dlatego ważne jest, aby miał zapewnioną rehabilitacje na długotrwały czas, po opuszczeniu szpitala. Więcej na temat 25-latka pisaliśmy tu:

Profil, na którym można dowiedzieć się, jak pomóc Łukaszowi Boguszowi w powrocie do zdrowia:

Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w koncert dla Łukasza!Dziękujemy wszystkim wykonawcom:…

Opublikowany przez Postawmy Łukasza Na Nogi na 11 marca 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię