Zdradziłeś mnie… kotku

1

GÓRA KALWARIA Na niedzielne popołudnie 23 lutego Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaplanował sztukę o wdzięcznie brzmiącym tytule „Zdradziłeś mnie… kotku!”. Zabawne sceny, zwariowane dialogi, świetna obsada, zapowiada się wspaniała uczta.

„Zdradziłeś mnie… kotku!” to sztuka w reżyserii Macieja Damięckiego o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy. W trakcie akcji mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej skomplikowanej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek. W sztuce niebagatelną rolę odgrywa także papuga, która jest świadkiem zdrady i powtarza słowa, które usłyszała, gdy kochanka burmistrza przebywała w jego domu. Zresztą wystarczy przyjść, aby się o wszystkim osobiście przekonać i odetchnąć z ulgą na myśl, że to tylko fikcja, bo przecież mężczyźni nigdy nie zdradzają, kobiety nigdy się nie mszczą, a papugi nigdy niczego nie powtarzają.

23 lutego o godz. 17.00 do Ośrodka Kultury Białka 9.
Bilety w cenie 70 zł do nabycia na www.kupbilecik.pl

1 KOMENTARZ

  1. . Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza…. czy dlatego sprowadzili te sztukę? Czyzby jakiś prorok?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię