Zdrowia nie lekceważę, z dietetykiem mniej ważę! Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w gabinecie Projekt Zdrowie w Piasecznie.

0

We wrześniu ruszyła nowa akcja edukacyjna „Zdrowia nie lekceważę, z dietetykiem mniej ważę”, której organizatorami są Polskie Centra Dietetyczne. W ramach akcji, każdy mieszkaniec Piaseczna i okolic będzie mógł skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej. Spotkania z dietetykiem będą odbywać się w gabinecie Projekt Zdrowie w Piasecznie przy ul. Warszawskiej 23. Można na nie umawiać się już teraz! Telefon kontaktowy do gabinetu: 787 000 226.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagę na niekorzystny wpływ otyłości na nasze zdrowie. Przyczyn otyłości może być naprawdę wiele, a określenie czynników, które ją wywołują wymaga zdiagnozowania problemu oraz przede wszystkim indywidualnego planu leczenia. I w tym właśnie pomoże dietetyk Beata Prusińska z gabinetu dietetycznego Projekt Zdrowie w Piasecznie.

Nie warto oszczędzać na zdrowiu

Przed nami szczególnie trudny czas dla naszego organizmu – jesień.  Mimo, że rosnące ceny w sklepach przyprawiają o zawrót głowy, to nie powinniśmy szukać oszczędności kosztem naszego zdrowia. Z otyłością jest jak z każdą inną chorobą – im dłużej będziemy zwlekać z rozpoczęciem leczenia, tym poważniejsze konsekwencje ta decyzja będzie miała dla naszego zdrowia.

– Wiele osób wciąż postrzega otyłość jako defekt kosmetyczny, co jest dużym błędem. Otyłość nie tylko sama w sobie jest chorobą, ale nieleczona może prowadzić do poważnych schorzeń, jak nadciśnienie, cukrzyca typu II, niewydolność serca, udar mózgu, zwyrodnienia stawów, czy nawet nowotwory. Często dopóki sami nie zaczniemy cierpieć na niektóre dolegliwości, lekceważymy to, co mówią lekarze i dietetycy, a potem sami mamy do siebie pretensje, że tak długo zwlekaliśmy z decyzją i doprowadziliśmy się do takiego stanu – tłumaczy Beata Prusińska, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie w Piasecznie. – Leczenie otyłości to proces, do którego należy włączyć konsultacje z dietetykiem, by mieć pewność, że wprowadzane zmiany żywieniowe nie tylko będą korzystne dla masy ciała, ale także dla ogólnego stanu zdrowia – dodaje. 

CZYTAJ TAKŻE:  Zaszalał w drogerii, rachunek wyniósł prawie 2 tys. zł

Zdrowo nie znaczy drogo

Często spotykam się wśród Pacjentów, którzy trafiają do mojego gabinetu z przekonaniem, że zdrowo znaczy drogo i każdego dnia staram się obalać ten stereotyp. Zdrowe produkty, to nie tylko te bio, premium czy eko. Można jeść zdrowo, robiąc zakupy w lokalnym markecie – Lidlu, Biedronce czy Auchanie. Ważne jest, aby wiedzieć, po co sięgać na sklepowych półkach. I tego uczę moich  Pacjentów. Współpraca z dietetykiem to nie tylko rozpiska, co jeść w danym dniu, ale holistyczne podejście – zlecenie odpowiednich badań, diagnoza problemu oraz  nowoczesne  metody pracy nad zmianą nawyków żywieniowych oparte o wiedzę z dietetyki i psychologii. 

CZYTAJ TAKŻE:  Narkotyki w parku miejskim

Czy nasze metody są skuteczne? 

Nie musisz wierzyć w nasze zapewnienia. Sprawdź metamorfozy naszych Pacjentów i sam przekonaj się, dlaczego warto zawalczyć o zdrowie, szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

Już teraz wykonaj pierwszy krok i umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Na wizytę umówisz się dzwoniąc pod numer 787 000 226 lub wysyłając zgłoszenie przez formularz kontaktowy na stronie https://piaseczno.projektzdrowie.info/ .

PROJEKT ZDROWIE PIASECZNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]
ul. Warszawska 23
05-500 Piaseczno
Tel.: 787 000 226

https://piaseczno.projektzdrowie.info/

Możesz umówić się także wysyłając wiadomość przez Facebooka:


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię