Zebrali ponad 4000 zł na renowację cmentarza

1
Na zdjęciu wyremontowany przez Społeczny Komitet Renowacji Zabytków w Gminie Prażmów grób nauczycielki zmarłej w 1922 roku. Remontem pomnika zajęła się rodzina Szołtun.

PRAŻMÓW Społeczny Komitet Renowacji Zabytków w Gminie Prażmów, jak co roku, zorganizował 1 listopada kwestę na ratowanie pomników z cmentarza przy Czołchańskiego.

Tylko w ciągu jednego dnia odwiedzający cmentarz parafialny w Prażmowie wrzucili do naszych puszek aż 4289,09 zł!
Społeczny Komitet Renowacji Zabytków w Gminie Prażmów, jak co roku, zorganizował 1 listopada kwestę na ratowanie pomników z cmentarza przy Czołchańskiego. Wraz z uczniami ze szkoły w Prażmowie, sołtysami, radnymi, a także wójtami Komitetowi udało się zebrać niemal 4300 zł.
 –Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili nam coś do puszek- mówi organizator. –  Podziękowania należą się także naszym nieocenionym wolontariuszom: uczniom ze szkoły w Prażmowie, naszym radnym oraz sołtysom: Teresie Gielecińskiej, Marcie Wencławiak, Sylwestrowi Zwęglińskiemu, Włodzimierzowi Ptaszyńskiemu, Tadeuszowi Pawlakowi, Henryce Bonder, Grażynie Żarlickiej, Jolancie Zadwornej, a także wójtom Janowi Adamowi Dąbkowi – prezesowi Społecznego Komitetu Renowacji Zabytków oraz Sławomirowi Szymaniakowi.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię