KONSTANCIN-JEZIORNA/PIASECZNO Czwartek był ostatnim dniem tegorocznej działalności Konstancińskiego Roweru Miejskiego. Udanego, bo od kwietnia z bicykli skorzystano 8574 razy!


Rozrastający się system wypożyczalni obsługiwany przez Nextebike Polska dziś rozpoczął zimową przerwę. Ale nie wszędzie. Wyjątkiem jest świeżo uruchomiony Piaseczyński Rower Miejski, z którego będzie można korzystać do 20 grudnia. W Piasecznie testowo będzie można korzystać z 3 stacji i 30 rowerów. Tutejszy system jest w pełni kompatybilny z Veturilo obsługiwanym przez Nextbike Polska. Oznacza to, że od nowego sezonu będzie można swobodnie podróżować rowerem między Warszawą, Konstancinem, a Piasecznem bez obaw, że nie będzie można zwrócić roweru na miejscu. – Wokół Warszawy, dzięki współpracy samorządów, tworzy się system roweru aglomeracyjnego. To świetna wiadomość dla wszystkich mieszkańców stolicy i okolic – cieszy się Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. – Będziemy dążyć do tego, by do rodziny Nextbike dołączyło jak najwięcej mazowieckich miast.

Konstanciński Rower Miejski zakończył właśnie czwarty sezon, kolejny ruszy w marcu. Warto dodać, że od 1 czerwca w Parku Zdrojowym działa stacja rowerków dziecięcych, z których można korzystać na tych samych zasadach, co z rowerków Veturilko w stolicy. A to umożliwia już wycieczki rodzinne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię