Zgłoszenie o ładunku wybuchowym w centrum handlowym [AKTUALIZACJE]

7

PIASECZNO Do służb ratunkowych dotarło zgłoszenie o ładunku wybuchowym, który rzekomo został podłożony w Designer Outlet przy ul. Energetycznej

Na miejscu są już trzy jednostki straży pożarnej. Zarządzono ewakuację budynku, w drodze jest karetka pogotowia i straż pożarna. Będziemy na bieżąco informować o rozwoju wydarzeń.

Godz. 17.22
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy e-mail z informacją o podłożonym ładunku wybuchowym dotyczył nie tylko piaseczyńskiego Designer Outlet ale także wielu innych centrów handlowych (również w Warszawie).
Służby ratunkowe na miejscu wykluczyły wiarygodność zgłoszenia.
– Właśnie odwołano ewakuację – poinformował nas przed chwilą nadkom. Jarosław Sawicki  z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

AB

 

 

reklama

WPI TAXI Piaseczno

7 KOMENTARZE

 1. Byłam tam gdy była ewakuacja było spokojnie i zero strachu
  Głos z głośników był spokojny i nikt nie siał paniki
  Wszyscy zostali szybko ewakuowani z miejsca

 2. Ja też tam byłem miód i wino piłem gdy usłyszałem z głośnika wiadomość o ewakuacji. Sprawnie udałem się na zewnątrz budynku i tu moje rozczarowanie:
  – nie zostały zapewnione miejsca siedzące
  – nie rozdano koców aby móc się ogrzać
  – zabrakło ciepłych napojów
  – nie zapewniono schronienia od deszczu

  • Serio? Wszystko trwało jakieś 30 minut, jako klient mogłeś pojechać do domu, nikt Cię tam nie trzymał, pewnie galeria by coś zapewniła ale jakby to się trochę przeciągnęło a nie przez ta chwilę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię