Zgubiony portfel z 4 tys. złotych wrócił do właściciela

1

PIASECZNO W nocy z czwartku na piątek do policjantów służby dyżurnej w Piasecznie zgłosił się 55-letni mężczyzna. Przyniósł znaleziony portfel z zawartością ponad 4 tys. złotych. Po kilku godzinach „zguba” wróciła do odnalezionego przez policjantów właściciela

– W policyjnej pracy zdarzają się takie chwile, w których radość niesienia pomocy jest dla nas największą nagrodą! – cieszą się piaseczyńscy policjanci. Tak o swojej nocnej służbie powiedzieć mogą policjanci pełniący służbę dyżurną w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie, w nocy z czwartku na piątek. Późnym wieczorem do aspirantów sztabowych Grzegorza Nurkiewicza i Jacka Konopki zgłosił się 55-letni mężczyzna, który przyniósł znaleziony na ulicy portfel z 4 tys. złotych.
Policjanci dzięki między innymi wizytówkom znajdującym się w portfelu szybko ustalili prawowitego właściciela, który odbierając od policjanta telefon z zaproszeniem po odbiór zguby, nie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Był pewien, że pieniądze stracił już bezpowrotnie!
Brawo dla uczciwego znalazcy, brawo dla piaseczyńskich policjantów!

AB/KPP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię