Zięć i teściowa razem na scenie

0

PIASECZNO Od jednorazowej przygody do kariery muzycznej. Beata Łubczonek i Marcin Milanowicz czyli zięć i teściowa to dość nietypowy duet, łamiący wszystkie stereotypy.

 

„Teściowa śpiewa” to piosenki przede wszystkim o Warszawie, ale również o aktualnych trendach i zjawiskach, które artystka komentuje w charakterystyczny dla siebie, ironiczny i zabawny sposób.
Wszystko zaczęło się od utworu „Warszawski słoik”, którą Pani Beata stworzyła wraz z zięciem jako autorską propozycję na warszawski szlagier na konkurs organizowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego.

Przez sześć lat istnienia zespół koncertował intensywnie na warszawskich i polskich scenach takich jak: Pokój na Lato przy Muzeum Powstania Warszawskiego, Festiwal Grzesiuka, Warszawska Majówka, Festiwal Dwa Brzegi, Kazimiernikejszyn, Zacieralia i wielu innych.
Jeśli chcesz zdrowo się pośmiać i wyluzować oraz posłuchać „pierwszej w świecie rapującej teściowej” to zapraszamy na koncert 14 stycznia o 21.00. Na FB Centrum Kultury w Piasecznie będziemy transmitować koncert na żywo z Klubu Kultury w Józefosławiu.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Wydarzenie na facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię