Zimny Dół Gorące Serca – promocja komiksu na skwerze Kisiela

0

PIASECZNO 31 sierpnia 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na skwer Kisiela, na którym odbędzie się promocja najnowszego komiksu Sebastiana Sęka i Dawida Żabińskiego pt.: “Zimny Dół Gorące Serca”, który opowiada o walkach kompanii leśnej NSZ im. por. “Szarego”. W tym roku obchodzimy 75. rocznicę tych walk.

Dla pierwszych 150 osób będzie to okazja do otrzymania bezpłatnego egzemplarza najnowszego wydawnictwa Biura Promocji i Kultury Gminy Piaseczno.

W przeddzień rocznicy wybuchu II wojny światowej przypomnimy sobie tamte tragiczne wydarzenia najpierw czytając komiks “Zimny Dół – Gorące Serca”, a następnie o godz. 19.30, wysłuchując koncertu Bartasa Szymoniaka, który wystąpi w ramach cyklu Muzyka na Skwerze.

Sebastian Sęk – mieszka w gminie Piaseczno od niemal 30 lat. Pasjonuje się jej historią i stara się ją zgłębiać. Na co dzień jest mężem, ojcem, nauczycielem języka angielskiego i żołnierzem 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej. Promuje naszą historię za pomocą pop-kultury: powieści (“Gra o honor”) i komiksów (“Jeden do jednego” oraz “Zimny Dół – gorące serca”). W kolejce czeka jeszcze szereg tematów, więc te komiksy to na pewno nie koniec.

Dawid Żabiński – urodzony w 1990 r. w turystycznej wsi na Pomorzu. Harcerz za dzieciaka. Na co dzień zajmuje się składem i projektowaniem graficznym. Hobbistycznie ilustrator. Ideowo wolnościowiec i zwolennik wolnego rynku.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/363077601275825/

Biuro Promocji i Kultury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię