PIASECZNO W niedzielny wieczór 5 lutego w Pęcherach w Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych zorganizowano bardzo udany koncert


W imprezie, która odbyła się już po raz szósty udział wzięła utalentowana młodzież z Ursynowa oraz Michał Kisielewski – popularny raper z Piaseczna.

Jako pierwszy swój nieprzeciętny talent muzyczny zaprezentował Marcin Molski – uczeń LO im. Aleksandra Kamińskiego. Młody artysta wykonał kilka polskich piosenek z nurtu poezji śpiewanej, akompaniując sobie na gitarze klasycznej. Były także anglojęzyczne ballady rockowe w interpretacji młodzieży gimnazjalnej, czyli duetu Natalia Hryniewicka i Olek Szweryn. W drugiej części imprezy swoje nowe, autorskie piosenki prezentował Michał KOLO Kisielewski, który słynie z licznych charytatywnych koncertów dla dzieci i młodzieży.

Liczna publiczność podziękowała artystom i Grzegorzowi Rowińskiemu – organizatorowi tego koncertu, długimi i gromkimi brawami, a także dyplomami, które zostały wykonane przez dzieci.

Nie zabrakło również podziękowań i upominków od władz powiatu piaseczyńskiego, które reprezentowała Katarzyna Paprocka.

GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię