Zioła na dobry nastrój. Dowiemy się jakie preparaty działają antydepresyjnie

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Już dziś o godz. 18 na facebookowym profilu KDK odbędą się warsztaty „Ziołowe remedia na dobry nastrój”, które poprowadzi specjalistka dietetyki i fitoterapii Anna Bober


Podczas prezentacji będzie można się dowiedzieć m.in. jakie są preparaty ziołowe o działaniu antydepresyjnym oraz jakie olejki eteryczne poprawiają nastrój. Ekspertka opowie także o aktywnych składnikach diety, wspierających naszą kondycję psychiczną.
– W swoim podejściu terapeutycznym komponuję mającą kilka tysięcy lat medycynę orientalną z nowoczesną wiedzą dietetyczną oraz fitoterapią – mówi Anna Bober.
– Doceniam akademicką wiedzę o żywieniu, staram się jednak bazować na jej najbardziej aktualnej wersji. Łączę ziołolecznictwo zachodnie z medycyną chińską, posługując się metodą Jeremiego Rossa – dodaje, zachęcając do udziału w bezpłatnym spotkaniu online.

TW

1 KOMENTARZ

  1. “Dowiemy się jakie preparaty działają antydepresyjnie”
    =========================
    Zamiast polegać na czyichś opiniach, lepiej samemu przetestować.
    Jeśli jednak ktoś potrzebuje przy tym jakiegoś „wsparcia”, to lepiej chyba posłużyć się książką Witkacego (Stanisława Ignacego Witkiewicza) pt. „Narkotyki”, niż poradami jakiejś pani Bober. Depresja może nie przejdzie, ale przynajmniej zetkniemy się z twórczością wybitnego artysty, obecnie chyba niezbyt „modnego”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię