Złamali zakaz gromadzenia się! Czeka ich deportacja

1

PIASECZNO Mężczyźni złamali zakaz gromadzenia się spotykając się w salonie gier.

Było po godzinie 15.00 jak oficer dyżurny z komendy w Piasecznie otrzymał informację o grupie osób wchodzących do salonu gier. We wskazane miejsce zostali wysłani funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją. Na miejscu zastali pięciu mężczyzn oraz pracownicę salonu.
Za naruszenie zakazu o gromadzeniu się, mężczyzn ukarano mandatami karnym po 500 złotych. Ponadto trzech z nich zatrzymano i osadzono w policyjnej celi. Stało się to tuż po tym, gdy okazało się że przebywają na terenie Polski nielegalnie. Wobec 28, 34 i 41- latka rozpoczęto procedurę deportacji.
Policjanci sprawdzili również legalność zainstalowanych automatów. Okazało się, że cztery z nich nie posiadały obowiązkowej dokumentacji. Zostały one zabezpieczone. Sprawa prowadzona będzie dalej przez wydział do walki z przestępczością gospodarczą w porozumieniu z funkcjonariuszami Urzędu Celno- Skarbowego.

KPP/AB

1 KOMENTARZ

  1. Ojoj nielegalny pobyt no proszę. To niewiarygodne przecież mamy szczelne granice a Ukraińcy przestrzegają prawa i procedur

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię