Złapany pijany i bez prawa jazdy

1

PIASECZNO Piaseczyńscy dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Trafił do policyjnej celi, a po usłyszeniu zarzutów zostanie przewieziony do jednostki penitencjarnej gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

Piaseczyńscy dzielnicowi uzyskali informacje o miejscu pobytu poszukiwanego mężczyzny, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie Piaseczna. Wczoraj w godzinach popołudniowych postanowili zweryfikować swoje ustalenia udając się pod ustalony wcześniej adres, jednakże finalnie tam nie dotarli. W trakcie przejazdu zauważyli znanego im poszukiwanego 46-latka, jadącego fordem. Niezwłocznie zatrzymali pojazd do kontroli.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie tylko jest poszukiwany celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności, ale również posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Jakby tego było mało badanie alkomatem wykazało, że za kierownicę postanowił wsiąść mają ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie osadzony w policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowania się do wydanego przez sąd zakazu, a następnie zostanie przewieziony do jednostki penitencjarnej gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

źródło: kpp

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię