Zlikwidowano niebezpieczne miejsce niedaleko szkoły

0

PIASECZNO Kilka dni temu pisaliśmy o niedokończonym przejściu dla pieszych przez aleję Kasztanów, w rejonie Czeremchowej. W tym miejscu ulicę często przekraczały dzieci z pobliskiej szkoły, co było bardzo niebezpieczne…


Obok skrzyżowania z niedokończonym do niedawna przejściem znajduje się SP nr 2.
Dlatego często można spotkać w tym miejscu przechodzące przez ulicę dzieci – alarmowała pani Ela, nasza czytelniczka. – Niestety, nie ma tu jeszcze pasów i oznakowania, w związku z czym jest to bardzo niebezpieczne. Dlatego to miejsce albo trzeba prowizorycznie zabezpieczyć, albo jak najszybciej zakończyć budowę przejścia.
Przejście dla pieszych zostanie dokończone, jak tylko ustabilizują się warunki pogodowe – poinformowała nas w ostatni czwartek Joanna Ferlian-Tchórzewska, rzeczniczka ratusza. Wkrótce potem gmina przystąpiła do malowania pasów. Teraz są one już gotowe. W rejonie skrzyżowania alei Kasztanów z Czeremchową pojawiło się też stosowne oznakowanie poziome i pionowe.
Teraz wygląda to zupełnie inaczej – cieszy się nasza czytelniczka. – Jestem spokojna o przechodniów, a zwłaszcza o dzieci. Dobrze, że szybko udało się zakończyć tę inwestycję.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię