Zlikwidowano samochodową „dziuplę”! Odzyskano skradzione auto

8

PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zlikwidowali kolejną dziuplę samochodową. Odzyskali pojazd, który przed kilkoma dniami został skradziony na terenie gminy Lesznowola.

Do policyjnej celi trafili mężczyźni w wieku 31 i 62 lat. Zostali zatrzymani przez policjantów z wydziału kryminalnego z Piaseczna zajmujących się przestępstwami związanymi z kradzieżą pojazdów. Do zatrzymania doszło na terenie gminy Piaseczno w jednym z warsztatów samochodowych.
Na miejscu funkcjonariusze zastali 62-latka, który był w trakcie rozbiórki mazdy, przed kilkoma dniami skradzionej na terenie gminy Lesznowola. Dalsze działania policjantów doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o kradzież samochodu. Policjanci z komisariatu w Lesznowoli przedstawili 31-latkowi zarzut kradzieży pojazdu, natomiast 62-latek nie uniknie odpowiedzialności za paserstwo.

KPP/AB

8 KOMENTARZE

 1. Pogratulować? Jedno auto? Dziupla?
  A jakie sukcesy od 8 lat w rozliczeniu miliardowych przekrętów gazowników-liczników? Na talerzu było podane.

  • Nie nadrabią szybko wizerunku zszarganego przez kilku “bohaterów” kreujacych świadków na męskie bokserki Tfu oprawcom. Karma wraca.

 2. Zadna dziupla. Ten samochod miał zlikwidowane numery vin. Wyciete były prawdopodobnie siekiera badz szlifierka. Ten meżczyzna od wielu lat naprawia ludziom samochody. I jak do tej pory nie było żadnych zazaleń co do jego pracy. Wieć ten kto wymyślił iż jest to dziupla. NIech zastanowi sie co mówi. Bo łatwo jest zszargać komuś opinie ale nie jest łatwo ja naprawic.

  • Aha,
   Znaleźli kozła ofiarnego a prawdziwych złodziei nie mogą?
   To popularna metoda kilku “specjalistow” z szeregu.

 3. Znam tego mężczyzne od 20 lat. Jest uczciwy. Nikogo w życiu nie okradł. Wiec nie wiem skad te przypuszczenia.

 4. Przykro mi ale znam tego mężczyzne od 20 ponad lat. I wiem,że nie podjoł by sie czegoś takiego. To sa oszczerstwa w kierunku osoby,która naprawia samochody. BO jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma. Wiec takie rzeczy wymyślajcie gdzie indziej. Ten człowiek zawsze był uczciwy.

  • To proszę wziąć adwokata i mataczy z kpp uciszyć, z nimi trzeba b ostro. Nic nie robią ale muszą się pokazać od czasu do czasu wywęszą ofiarę, zazwyczaj przestępców dużego kalibru. Proszę działać z adwokatem choćby z urzędu!!! Nie samemu, są bezkarni bezlitośni. Uczciwość mają w d….

 5. Nikt drugiej osoby tak naprawdę nie zna. Możecie mówić, że znacie ta osobę i że jest uczciwa. Jednak ukradł samochód. Wiem, bo to mój samochód ukradł i wiedziałem to auto po jego fachowej robocie. Rozebrał co mógł na części. Zniszczył numery vin z karoserii, zbił szybę i zniszczył plakietkę z numerem rejestracyjnym na szybie. Uczciwi mechanicy tak nie postępują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię