Złodzieja zdradziły skrawki tektury

0

TARCZYN Policjanci z komisariatu w Tarczynie zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie kradzieży 35 opakowań płytek ceramicznych. Do odzyskania łupu przyczynił się kawałek tektury z jednego z opakowań z płytkami.

Do kradzieży doszło na jednym z parkingów w Tarczynie. Nocą nieznany sprawca włamał się do zaparkowanej przyczepy samochodowej, w której znajdowało się 35 opakowań płytek ceramicznych.

Policjanci z Tarczyna wytypowali w tej sprawie podejrzewanego. Jednak podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, nie znaleziono skradzionych płytek. Mundurowi nie dali jednak za wygraną. Szczegółowo przeszukali również samochód mężczyzny i trafili na ślad – skrawek tektury z częścią emblematu znanego zakładu zajmującego się produkcją płytek ceramicznych.

Dalsze czynności tarczyńskich funkcjonariuszy zaprowadziły ich pod kolejne dwa adresy. Jeden znajdował się w Tarczynie, a drugi w Warszawie. Odnaleziony został cały skradziony łup. Łącznie 35 opakowań płytek ceramicznych. 24-latek usłyszał już zarzuty karne i nie uniknie teraz odpowiedzialności, natomiast poszkodowany odzyskał już wszystkie skradzione płytki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię