Złodziejka świątecznej ozdoby zdemaskowana

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z Konstancina- Jeziorny podczas jednej z interwencji domowych, zwrócili również uwagę na charakterystyczny ozdobny świąteczny wieniec. Okazało się, że było to ten sam, który w dniu 27 grudnia został skradziony z Miejskiego Domu Kultury w Konstancinie-Jeziornie. Sprawa ta zbulwersowała wówczas wielu mieszkańców.

Awantura domowa

Dzielnicowy oraz patrolowiec z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zostali wezwani do jednego z mieszkań gdzie miało dojść do awantury domowej. Podczas wykonywanych na miejscu czynności służbowych obaj policjanci zwrócili uwagę na charakterystyczny duży ozdobny wieniec znajdujący się w mieszkaniu.

Sławny wianek

W dniu 27 grudnia właśnie taki świąteczny wianek został skradziony z Konstancińskiego Domu Kultury „Hugonówka”. Informacja oraz zapis z monitoringu miejskiego, który zarejestrował kradzież, była wielokrotnie przedstawiana policjantom podczas odpraw służbowych. Na przełomie roku sprawa ta zbulwersowała wielu mieszkańców miasta.

Zapis z monitoringu

Monitoring nie kłamie

Na miejscu zarzut jego kradzieży usłyszała 24-letnia kobieta. Mimo początkowych zaprzeczeń przedstawiony jej zapis z kamer nie pozostawił już żadnych wątpliwości. Ten wybryk zakończył się mandatem karnym wysokości 500 złotych.

KPP

Czytaj więcej:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię