Złote gody piaseczyńskich par

0

PIASECZNO Uczciliśmy złote gody kolejnych piaseczyńskich par. Uroczystość uhonorowania małżeństw, które spędziły ze sobą 50 odbyła się w Domu Kultury w Piasecznie 16 grudnia 2022 r.

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz wraz z przewodniczącymi Rady Miejskiej Piotrem Obłozą wręczyli Jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, dyplomy oraz kosze upominkowe.

Wydarzenie prowadził Paweł Górski z Centrum Kultury w Piasecznie. Tradycyjnie uroczystość uświetnił występ artystyczny w wykonaniu Katarzyny Reguły oraz Marii Sadowskiej. Toastowi zaś towarzyszył marsz weselny Mendelssohna w wykonaniu przedstawicieli Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej.

Złote gody świętowali Państwo
Henryka i Andrzej Brzezińscy,
Teresa i Edward Dąbrowscy,
Wanda i Jan Pietrzakowie
oraz Zofia i Wiesław Pułka.

Burmistrz gratulował małżeństwom długiego stażu.

– Dziękuję za to, że dajecie przykład innym, jak żyć w szacunku i zrozumieniu dla drugiego człowieka – zwrócił się do Jubilatów burmistrz Daniel Putkiewicz. – Życzę Wam dalszych lat w dobrym zdrowiu i rodzinnym szczęściu.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Burmistrz Piaseczna oraz Przewodniczący Rady Miejskiej złożyli też zebranym życzenia świąteczne i noworoczne.

Źródło: piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię