Zlotu Food Trucków. Wiemy kiedy w Piasecznie

3

PIASECZNO W weekend 18-20 czerwca 2021 roku na skwerze Kisiela w Piasecznie będzie można spróbować kilkunastu kuchni świata podczas corocznego Zlotu Food Trucków.

Impreza, która każdego roku bije rekordy popularności, rozpocznie się w piątek o godz. 11.00, a zakończy w niedzielę o 20.00. Atrakcjami dodatkowymi zlokalizowanymi na parkingu przy ul. Zgody mają być w piątek i sobotę o godz. 21.00 kino plenerowe, a w sobotę i niedzielę strefa dmuchańców dla najmłodszych.

Organizatorzy potwierdzili obecność food trucków: Burger Byku – burgery klasyczne i wege, Pan burger, Pan fryta – frytki belgijskie, Viva Mexico – tex-mex, quesadilla, burito, Momo Smak – tajski pad thai, Wok and walk – azjatycki chow mein, Azje zjem – bułeczki BAO, pierożki na parze, E.dogs – hot dogi, Smoke BBQ – kanapki z szarpanymi żeberkami i szarpaną wołowiną, Lodorolki – lody tajskie, Meat Pastrami, Panzerotti, Pulled Truck – szarpana wieprzowina, Sweet donuts – małe pączki z kolorowymi posypkami, Czarros – hiszpańskie churrosy, Le mini – lemoniada molekularna, a dla dorosłych także piwo.

Dodatkowym elementem wydarzenia jest promowanie proekologicznych postaw. – Chcemy zachęcać mieszkańców do redukcji odpadów, dlatego prosimy o przyniesienie własnych kubków na kawę czy wielorazowych sztućców – zachęca organizatorka Magdalena Król.

Impreza odbędzie się w reżimie sanitarnym, stoliki ustawione będą w odpowiedniej odległości od siebie, a na miejscu będzie dostępny płyn do dezynfekcji. Prosimy pamiętać, żeby zachować odstęp, stojąc w kolejce czy idąc do stolika.

Nie może Cię zabraknąć!

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/915497399186640/

3 KOMENTARZE

  1. Obwoźny cyrk na kółkach… Do niedawna było to regularnie przybywające do miasta wesołe miasteczko, a od pewnego czasu to samochody z żarciem… Tania rozrywka dla mieszkańców – w myśl zasady dajcie ludziom żarcie i disco polo… Hobby narodowe – tuczenie… Mam tylko nadzieję, że Gmina nie dokłada do tego interesu z kasy samorządu i pieniędzy pochodzących z podatków…

    A reżim sanitarny taki że hej… Budy bez dostępu do bieżącej wody… 😀 😀 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię