Zmarł Marek Roszkiewicz – prezes piaseczyńskiego koła Polskiego Związku Wędkarskiego

2

PIASECZNO Marek Roszkiewicz był prezesem gminnego koła PZW od 20 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę, o godz 16.00 w Kościele Św.Anny. Zostanie pochowany na cmentarzu komunalnym w Piasecznie


Marek Roszkiewicz miał 64 lata. Przegrał z ciężką, przewlekłą chorobą. Był społecznikiem i – od dziecka – zapalonym wędkarzem. Nie tylko zasiadał za sterami gminnego koła wędkarskiego, ale także od 12 lat pełnił funkcję wiceprezesa okręgu mazowieckiego PZW. Zajmował się ochroną środowiska i zarybianiem. – Będzie go nam bardzo brakowało – mówi Andrzej Dominik, skarbnik koła.

– Marek Roszkiewicz był bardzo serdeczną osobą – wspomina Sebastian Brzozowski wiceprezes Koła PZW nr 17 w Piasecznie. – Do wszystkiego podchodził z uśmiechem i humorem. Ten uśmiech potrafił otwierać zamknięte drzwi i pomagał w wielu sprawach organizacyjnych. Marek nigdy nie odmawiał pomocy i był sprawiedliwy.

TW

2 KOMENTARZE

  1. Bartek, wiem że już dużo wody upłynęło od tego czasu, ale mam nadzieję że będziesz kontynuował pasję Taty. Trzymaj się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię