Zmarł pieszy potrącony przez samochód! Kim była ofiara wypadku?

4

TARCZYN Wczoraj wieczorem doszło do wypadku na al. Krakowskiej w miejscowości Grzędy. Pieszy potrącony przez samochód niestety zmarł. Policja dotąd nie ustaliła jego tożsamości

Tragedia rozegrała się na przejściu dla pieszych na pasie dla jadących w stronę Warszawy. Kobieta prowadząca mazdę potrąciła pieszego. Nieprzytomnego poszkodowanego karetka zabrała do szpitala – niestety mężczyzny nie udało się uratować.
Nie ustalono kim jest ofiara wypadku. Jeśli ktokolwiek ma jakąś wiedzę na temat przypuszczalnej tożsamości mężczyzny proszony jest o kontakt z policją.

AB

4 KOMENTARZE

  1. W tym miejscu są pasy ale niektórzy pseudo kierowcy nie respektują ich i zapiepszaja jak debile i ignorują czerwone światła. Takie zachowanie powinno być szczególnie karane. Głupota powinna być piętnowana.

    • Mial baran pierwszeństwo to sie dostosowal do przepisow. A teraz odpoczywa. Jak bez kwitow to pewnie jakiś zbłąkany ukrainiec. Oni laza bez sensu jak bydlo w okolicach turki po stronie na warszawke jak i grojec. Nie raz tam widzialem porozbiegane po poboczach stado ukrów.

  2. Pik a wiesz kto jakie miał światło? Teraz twój głupi wpis ciut zmieniony:
    W tym miejscu są pasy ale niektórzy pseudo piesi lezą jak święte krowy i ignorują czerwone światła. Takie zachowanie powinno być szczególnie karane. Głupota powinna być piętnowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię