Zmarł uczestnik pielgrzymki

6

TARCZYN We wtorek w Pracach Dużych zmarł 60-letni Zygmunt Ch., uczestnik pielgrzymki do Częstochowy. Mężczyzna szedł z grupą warszawską


Do zdarzenia doszło podczas przemarszu grupy pielgrzymkowej przez ulicę Tarczyńską. W pewnym momencie, około godz. 15, 60-latek zasłabł i stracił przytomność. Na miejsce wezwano służby medyczne, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.
– Do śmierci 60-latka nie przyczyniły się osoby trzecie – informuje Prokuratura Rejonowa w Grójcu. – Dlatego odstąpiono od wykonania czynności procesowych na miejscu zdarzenia, w tym powoływania biegłego celem dokonania oględzin zewnętrznych i otwarcia zwłok.

TW

6 KOMENTARZE

  1. I dziadek z chmurek nie pomógł. Obudźcie się ludzie, sukienkowi tylko koszą na was hajs, no ale w sumie barany są po to, żeby je strzyc.

  2. Dobry Pasterzu, a może tak miało być? skąd wiesz czy Ty dziś nie zginiesz spadając ze schodów albo potkniesz się o tęczową flagę? no ale nie dziwne, tyle lat komuny, zniewolenia i walki ze wszystkim co dla niektórych święte przynosi swoje skutki. Szcześć Boże

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię