Zmiana dyrektora szkoły w Jazgarzewie

0

PIASECZNO W połowie czerwca z funkcji dyrektora szkoły w Jazgarzewie zrezygnował Radosław Bożek, który piastował to stanowisko od września 2015 roku. Jego obowiązki przejęła dotychczasowa wicedyrektor Izabela Jastrzębowska


– Dyrektor Radosław Bożek złożył rezygnację ze stanowiska w piątek 15 czerwca z powodów osobistych – informuje Łukasz Wyleziński, kierownik gminnego biura promocji. – Rezygnacja została przyjęta przez burmistrza.
Od wtorku 19 czerwca do końca sierpnia funkcję p.o. dyrektora placówki będzie pełniła dotychczasowa wicedyrektor, nauczycielka języka polskiego, Izabela Jastrzębowska. 20 czerwca gmina ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Jazgarzewie. Termin składania ofert upływa 16 lipca, a prawdopodobnie już na początku sierpnia będzie znane nazwisko nowego dyrektora. Wcześniej, do stycznia 2015 roku, długoletnim dyrektorem placówki w Jazgarzewie był tragicznie zmarły Dariusz Bruszewski. Po nim tę funkcję krótko pełniła jeszcze Elżbieta Małecka.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię