Zmiana organizacji ruchu na ul. Okulickiego. Doszło już do pierwszego wypadku!

1

PIASECZNO Z małym opóźnieniem, ale zgodnie z zapowiedzią został dopuszczony ruch na obu pasach ul. Okulickiego na odcinku od drogi krajowej 79 do ul. Julianowskiej. Niestety doszło już do pierwszego wypadku z udziałem ciężarówki i samochodu osobowego

Zachowajcie ostrożność, przekażcie informację znajomym, nie jeździjcie “na pamięć”. Na Okulickiego już czynne są dwa pasy, została też włączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Okulickiego – Julianowska. Prosimy o ostrożną jazdę w czasie tych zmian.

Wkrótce nastąpią również zmiany na odcinku pomiędzy DK79 i ul. Mleczarską. Te będą dotyczyły przeniesienia ruchu na południową część drogi co umożliwi budowę północnego pasa z okresowymi ograniczeniami wjazdu / wyjazdu z ul. Mleczarskiej i wjazdu na stację paliw. O tych zmianach wykonawca będziemy informował w kolejnych komunikatach.

AB

WPI TAXI Piaseczno

1 KOMENTARZ

  1. A na Okulickiego, na odcinku od Julianowskiej na wschód (ku Chyliczkom) na kilkadziesiąt metrów przed zwężeniem do jednego pasa, tuż za skrzyżowaniem stoją po obydwu stronach znaki DROGA DWUKIERUNKOWA, pomimo, że to będzie miało miejsce po zakończeniu dwupasmówki za ok 100 m. I dziwić się, że kierowcy nie “szaleją”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię