Zmiana organizacji ruchu na ul. Okulickiego. Można skręcić do Piaseczna

5

PIASECZNO Dziś została zmieniona organizacja ruchu na ul. Okulickiego

Wciąż nie ma możliwości skręcania w lewo z ul. Wojska Polskiego na ul. Okulickiego. Kierowcy jadący ul. Okulickiego od strony ul. Puławskiej mogą już skręcać w lewo w ul. Wojska Polskiego.

AB

5 KOMENTARZE

  1. Wg. google-maps odległość “remontowanej” Julianowskiej to mniej niż 40 metrów! Zamknięcie od 19 kwietnia br. (prawie dwa miesiące!!!!) tego odcinka to związanie mieszkańcom rąk – czyli potraktowanie ich jak “nie-ludzi”, jak osób którym nic się nie należy i które mają grzecznie siedzieć cicho. Brak przejazdu, brak autobusów ZTM, odcięcie nas od świata (karetka z okolic Julianowska/Przesmyckiego) dojeżdżała w 1-4 minut. Teraz potrzebuje ponad 15 minut. O dojeździe straży pożarnej czy policji (Józefosław jest znowu masowo okradany) nie mówiąc. Przecież to się nadaje do Rzecznika Praw Obywatelskich lub nawet prokuratora. Jak długo jeszcze można tolerować tą indolencję??? Zbliżające się wybory samorządowe muszą oczyścić nas od tych, co za to wszystko odpowiadają.

  2. w tym mieście robi się WSZYSTKO ABY UTRUDNIĆ ŻYCIE MIESZKAŃCOM ! (korki,korki i brak rozwiązań ) —-NIEMOC TOTALNA ! / Żabieniec tyle lat i NIC —-LEPIEJ PŁACIĆ ZA LECZENIE OSÓB POSZKODOWANYCH PRZEZ TYLE LAT ! / a za chwilę będzie Zabieniec ,,bis,, czyli Chyliczkowska zobaczycie od wrzesnia co się będzie działo ! / nawet jak światla będa dłuższe dla CHyliczkowskiej to do wawy korek będzie już od Zabienca ! (w godz szczytu znacznie dłuższy)

  3. A kto wybierał tych ludzi, którzy uchwalają plany miejscowe bez używania wyobraźni? To się teraz męczcie i nie zdziwcie się, jak za 5 lat będziecie mieli drugie Detroit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię