Zmiana organizacji ruchu w mieście, remont ulicy

0

PIASECZNO W związku z budową sieci wodociągowej w ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie od poniedziałku 14 marca nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

W poniedziałek 14 marca rozpoczynają się prace na ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie, na razie bez zajęcia pasa drogowego.

  • Na odcinku od ul. Zgoda do wjazdu do starostwa (włącznie) zostanie zajęty chodnik. Przejścia dla pieszych zostaną utrzymane – przejście drugą stroną ulicy.
  • Na odcinku od wjazdu na parking koło starostwa do przejścia dla pieszych przy szkole zostanie zajęty chodnik – przejście drugą stroną ulicy.
  • Na odcinku od przejścia do szkoły do wjazdu do internatu zostanie zajęta zatoka autobusowa oraz chodnik – przejście drugą stroną ulicy. Przystanek zostanie przesunięty w stronę dr. krajowej 79 od dnia 14.03.2022 r. do odwołania zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku CHYLICZKOWSKA-TECHNIKUM 02.W jego zastępstwie uruchomione zostanie funkcjonowanie przystanku CHYLICZKOWSKA-TECHNIKUM 52 zlokalizowanego na ulicy Chyliczkowskiej przed skrzyżowaniem z ulicą Armii Krajowej około 85 metrów za lokalizacją podstawową. Charakter przystanku pozostaje bez zmian.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię