Zmiana wysłużonego chodnika i lokalizacji przystanku

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Ruszyła wymiana chodnika po północnej stronie ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie – na odcinku od posesji nr 5 do przejazdu kolejowego. Prace remontowe wykonuje firma Bruk-Bet z Poświętnego.

Wczoraj rozpoczęły się prace remontowe fragmentu chodnika po północnej części ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Wysłużone płyty zastąpi kostka brukowa – na odcinku od posesji nr 5 do przejazdu kolejowego. Zostaną wykonane również podjazdy do posesji oraz nowy peron autobusowy dla przystanku Południowa 02. Przystanek – dla większego komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców – na czas remontu będzie przeniesiony w pobliże ronda Armii Krajowej.

W związku ze zmianą jego lokalizacji czasowej modyfikacji ulegną także trasy autobusów linii 710 i 251 – o zmianach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie. Prace modernizacyjne wykonuje firma Bruk-Bud z Poświętnego w ramach rocznej umowy dotyczącej bieżącego utrzymania gminnych dróg.

 

Źródło:konstancinjeziorna.pl

2 KOMENTARZE

  1. ten chodnik faktycznie swoje lata ma, pół wieku temu, gdy obecnie ten odcinek nazywany Bielawską był jeszcze Spacerową, chodziłam nią do podstawówki, „tysiąclatki”, dawne czasy….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię