Zmiana zasad przyjmowania interesantów w UMiG Piaseczno

4

PIASECZNO Od dnia 28 lutego zmienią się zasady obsługi mieszkańców w Wydziale Spraw Obywatelskich. Sprawy związane z meldunkiem, dowodem osobistym czy numerem PESEL załatwimy tylko po wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

 

Z uwagi na długi czas oczekiwania na obsługę w Wydziale Spraw Obywatelskich od dnia 28 lutego 2022 r. zmienią się zasady obsługi mieszkańców załatwiających sprawy związane z dowodem osobistym, meldunkiem, zaświadczeniem o zameldowaniu czy numerem PESEL.

Aby załatwić sprawy z ww. zakresu należy dokonać REZERWACJI terminu i godziny wizyty.

Rezerwacji można dokonać:

1. Telefonicznie, pod nr tel. 22 70 17 600

CZYTAJ TAKŻE:  Kolejne skrzyżowanie w Piasecznie zamknięte

(numer dla rezerwacji będzie czynny od dnia 21 lutego od godz. 8.00 – codziennie w dni robocze 8.00. – 16.00.)

2. Poprzez internetowy system rezerwacji:

E-rezerwacja –https://piaseczno.eu/system-rezerwacji-dowody-osobiste-ewidencja-ludnosci/

(dodatkowe miejsca na zapisy w systemie internetowym zostaną udostępnione 26 lutego br.)

Szczegółowe informacje na temat obsługi mieszkańców we wszystkich wydziałach UMiG Piaseczno dostępne są na stronie: https://piaseczno.eu/organizacja-pracy-urzedu-miasta-i-gminy-piaseczno-do-odwolania/

Biuro Promocji i Kultury

4 KOMENTARZE

 1. To jakaś farsa, w Górze Kalwarii przyjmują bez kolejek, nie boją się Covidu wymówki. Panie Burmistrzu Covidu nie trzeba się bać jest w odwrocie ! Czas powrócić do normalnej pracy, koniec 2 letniego lenistwa ! Pojedzie Pan do Góry Kalwarii tam dowody, Pesele, meldunki od ręki a ludzi tłumy większe nic u Was ! Można ? Można !

  • A jaki to problem zapisać się na termin?
   Wszędzie powinno tak być.
   Ktoś lubi stać w kolejce godzinę za jakimś głąbem, co druku nie potrafi wypełnić?

 2. Brak organizacji pracy !!! Urząd ma być dla ludzi a nie ludzie dla urzędu , godzina 8:00 zaczynaja panie prace pierwszy interesant jest wzywany 8:20 wiec przez 20 minut paniusie zajmują się plotkami i włączaniem komputera ,6 stanowisk połowa na urlopie lub na zwolnieniu brak zastępstwa !!!! Wiec po co tam pracuje tyle ludzi ?

 3. To jest kpina w sierpniu zeszłego roku kiedy też covid był niewielki na uwagę dot czau obsługi urzędniczka odpowiedziała, że nie muszę tego załatwiać w Piasecznie mogę załatwić to np w Prażmowie tam nie ma kolejku a sprawa dot wydania odpisu Aktu urodzenia na który czekałam ponad miesiąc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię