Zmiany na basenie. Dwa udogodnienia powinny zachwycić klientów…

0

GÓRA KALWARIA W środę na basenie w Górze Kalwarii wymieniono jacuzzi i wykonano drobne prace naprawcze. Kilka dni temu w obiekcie otwarto nową siłownię


Nową siłownię otwarto w ubiegły piątek. Znajduje się w miejscu, w którym do niedawna mieścił się basenowy barek. Siłownia jest estetyczna, przestronna i nowoczesna. Znajdują się w niej dwie piękne łazienki, szatnie z prysznicami, salka fitness i sporo nowego sprzętu. Wszystkie stare urządzenia, przeniesione z poprzedniego miejsca, przeszły serwis i konserwację.
Czekamy jeszcze na nowe szafki oraz oczekiwaną przez wielu naszych klientów bramę crossfit – informuje Monika Kozłowska, dyrektor OSIR-u. Na siłowni można, po wcześniejszym umówieniu się, korzystać teraz także z treningów personalnych.

A w środę na basenie wymieniono dwie wanny jacuzzi i zepsutą pompę. Co ciekawe stare wanny są obecnie do kupienia. Propozycje cenowe można wysyłać na maila [email protected]. Na sprzedaż jest również uszkodzona bieżnia (prawdopodobnie ma zepsuty silnik i rolki) model KL 816.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię