Zmiany na komisariacie w Konstancinie

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Zamiany w Komisariacie Policji w Konstancinie-Jeziornie. Nowym komendantem jednostki został kom. Adam Stryjek, dotychczasowy zastępca szefa policji w Zielonce. Z kolei obowiązki naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją powierzono asp. szt. Agacie Kaliściak-Olek.

Nadkom. Marek Kruszewski nie kieruje już Komisariatem Policji w Konstancinie-Jeziornie. Zastąpił go kom. Adam Stryjek, dotychczasowy zastępca komendanta policji w Zielonce. Uroczyste wprowadzenie nowego szefa konstancińskich policjantów odbyło się w miniony poniedziałek (9 maja).

W odprawie służbowej uczestniczył m.in. mł. insp. Paweł Krauz, komendant powiatowej Policji w Piasecznie, który na ręce kom. Adama Stryjka złożył życzenia wszelkiej pomyślności i samych sukcesów na nowo objętym stanowisku. Z kolei nowo mianowany szef policji w Konstancinie-Jeziornie podziękował za zaufania, przywitał się z policjantami pełniącymi służbę w komisariacie oraz zapewnił o swojej gotowości do służby. Tego samego dnia obowiązki naczelnika wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją powierzono asp. szt. Agacie Kaliściak-Olek.

CZYTAJ TAKŻE:  Smutna wiadomość. Odszedł wybitny mieszkaniec Konstancina-Jeziorny

 

Źródło: konstancinjeziorna.pl, fot. KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię