PIASECZNO W ubiegłym tygodniu prowadzone były kolejne prace na ul. Towarowej. Między innymi położono asfalt na nieutwardzonym dotąd fragmencie ciągu pieszego. Utwardzony został również gruntowy odcinek ulicy Saperów.

– W najbliższym czasie zainstalujemy również separatory na parkingu, aby oddzielić wyraźnie pas dla pieszych od miejsc postojowych, zwiększając tym samym bezpieczeństwo osób pokonujących ulicę pieszo – informuje II zastępca burmistrza Robert Widz.

Zwłaszcza, że w ostatnich tygodniach pas ruchu został ograniczony od strony torów kolejowych. Teren bocznicy kolejowej został bowiem wygrodzony. Gmina Piaseczno prowadzi na ul. Towarowej jedynie prace porządkowe w zakresie, który jest dopuszczalny w ramach bieżącego utrzymania. Nieruchomość należy bowiem do PKP, a przez Gminę jest jedynie dzierżawiony pas drogowy.

 

Źródło:piaseczno.eu

1 KOMENTARZ

  1. Brawa dla Pana Putkiewicza! Zrobił drogę z dojazdem do prywatnego terenu. Zrobił drogę dla PKP, do ich bocznicy kolejowej. Gratulacje!

    Miałem ostatnio (nie)przyjemność ostatnio iść tym utwardzonym poboczem – od wakacji nikt nie kwapił się tam nawet wysłać zamiatarki, aby zmieść piach z pasa dla pieszych…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię