Zmiany na trasie z powodu budowy kanalizacji

0

KONSTANCIN-JEZIORNA  Od 7 marca trasa linii 264 zostanie skrócona. Ma to związek z budową kanalizacji w Okrzeszynie. Autobusy nie dojadą m.in. do Kępy Okrzewskiej. Zmiany obowiązują do odwołania

 

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie informuje o utrudnieniach, z jakimi od poniedziałku (7 marca) muszą liczyć się pasażerowie linii 264. Do odwołania jej autobusy będą jeździły na trasie skróconej: Wilanów–Rosochata–Wiechy–Wilanówka. Zawieszone zostają przystanki: Wilanówka 02, Okrzeszyn 01 i 02, Kępa Okrzewska 01 i 02 oraz Kępa Okrzewska – Cmentarz 01.

Nowy przystanek

W zamian ZTM uruchomi przystanek krańcowy Wilanówka 52, który zostanie zlokalizowany na terenie tymczasowej pętli wybudowanej po północno-zachodniej stronie skrzyżowania. Odjazdy będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy z wyłączonego przystanku Wilanówka 02.

Budowa kanalizacji

Dodatkowo dla linii 264 zostanie wprowadzony specjalny rozkład jazdy. Wszystkie te zmiany mają związek z budową kanalizacji w Okrzeszynie oraz zamknięciem ulicy w rejonie zespołu przystankowego Okrzeszyn. Aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl w zakładce: Rozkłady jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię