Zmiany w pociągach KM

0

Od dziś w pociągach KM obsługujących linię radomską nie będą honorowane bilety ZTM z wyłączeniem biletów pochodzących z oferty Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD.

Od 15 marca, w związku z zakończeniem modernizacji ul. Marynarskiej i trasy tramwajowej na Służewiec, na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Służewiec (w obu kierunkach) w pociągach KM obsługujących linię radomską przestaje obowiązywać honorowanie wszystkich rodzajów biletów ZTM oraz uprawnień do ulgowych i bezpłatnych przejazdów obowiązujące w środkach komunikacji miejskiej.

Tym samym obowiązywać będą zasady honorowania biletów ZTM w pociągach KM, wynikające z oferty Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD.

Jednocześnie informujemy, że podróżni posiadający ważne bilety na przejazdy pociągami KM wydane w relacjach z/do stacji położonych na odcinkach:

  • Radom – Dęblin,
  • Radom – Drzewica,
  • Radom – Skarżysko Kam.

do/z stacji położonych na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Służewiec nadal mogą odbyć podróż pociągiem Radomiak do/z stacji Warszawa Zachodnia i w ciągu 30 minut od jego planowego przyjazdu/odjazdu do/z st. Warszawa Zachodnia, dojechać każdym pociągiem KM i SKM do/ze stacji położonych na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Służewiec.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię