Zmiany w spółce wodnej. Wybrano nowy zarząd

2

LESZNOWOLA Kilka dni temu podczas walnego zgromadzenia Gminnej Spółki Wodnej w Lesznowoli został odwołany jeden z członków zarządu. Przyjęto też budżet na ten rok, który ma wynieść nieco ponad 500 tys. zł


Spółka wodna w Lesznowoli nie próżnuje. Oto jeden ze zmodernizowanych w ubiegłym roku rowów melioracyjnych we Władysławowie

Podczas głosowania z trzyosobowego zarządu spółki, która w ubiegłym roku zrealizowała inwestycje o wartości ponad miliona złotych, został odwołany Dariusz Kacprzak. W jego miejsce powołano Mieczysława Walczaka, delegata z Zamienia.
– Znamy się od lat, to bardzo aktywna osoba, która ma sporo dobrych pomysłów i co najważniejsze – chęć do pracy – komentuje zmianę przewodniczący zarządu spółki Adam Gawrych. – Jest to o tyle ważne, że wszyscy pracujemy tu społecznie.
Podczas walnego rezygnację złożył także trzeci członek zarządu – Leszek Zaborowski, ale nie została ona przyjęta i Zaborowski będzie nadal pełnił swą funkcję. Następnie przyjęto budżet spółki na ten rok, który ma wynieść nieco ponad 500 tys. złotych.
– Za te pieniądze będziemy robić przede wszystkim konserwację, koszenie i odmulanie rowów melioracyjnych – mówi Adam Gawrych. – Pozostałe pieniądze pójdą na naprawę drenaży i likwidację różnego typu awarii, zagrażających ludzkiemu życiu i mieniu.

TW

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię