Znak stop zaginął po wypadku

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Na skrzyżowaniu ul. Potulickich i Wareckiej nie ma znaku stopu. – Ten znak zniknął z sześć lat temu gdy zdarzył się tu wypadek – mówi jeden z mieszkańców. – Od tamtej pory już nie wrócił, przez co skrzyżowanie jest jeszcze bardziej niebezpieczne

Gdy jedziemy ulicą Potulickich od strony Chylickiej przed ulicą Warecką jest znak stop informujący kierowców, że wyjeżdżają z ulicy podporządkowanej. Podobnego znaku nie ma jednak po drugiej stronie dla kierowców zmierzających ul. Potulickich od ul. Od lasu.

Jadących ul. Potulickich od strony ul. Chylickiej przed skrzyżowaniem z ul. Warecką ostrzega znak “STOP”. Po drugiej stronie powinno być podobnie

– To skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne – mówi nam jeden z kierowców. – Z sześć lat temu doszło tu do wypadku, w którym ucierpieli nie tylko ludzie i samochody, ale także ten znak „stopu”. Od tamtej pory nie postawiono już drugiego.

Po znaku „stop” został tylko ślad w chodniku.

– Wareckich to ruchliwa droga powiatowa – zwraca uwagę nasz rozmówca. – Ten znak powinien jak najszybciej powrócić, bo dojdzie tu do kolejnego nieszczęścia – przestrzega mężczyzna.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię