Znaleziono zwłoki kobiety. Co było przyczyną śmierci?

8

PIASECZNO Dziś o godzinie 9.20 między ulicami Żytnią a Jarząbka znaleziono zwłoki kobiety.

– Ustaliliśmy, że to 45-letnia mieszkanka Piaseczna – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – W tej chwili nie wiemy jeszcze co było przyczyną jej śmierci.

AB

8 KOMENTARZE

  • Jak wiesz coś na ten temat to idź z tym na policję a nie rzucaj publicznie takich oskarżeń, bo to zwykłe szczucie, które może się źle skończyć dla niewinnych ludzi.

   • Szanowna Pani niejako w obronie Marcina napiszę. Jedno z Piaseczyńskich zdarzeń w ostatnich dniach to wyłowienie z rzeki starszego mężczyznę. Nie znałem osobiście tego pana, ale znam mieszkańca Żabieńca. Opowiedział mi historię jak ten mężczyzna swojego czasu wynajmował lokum ukraińcom właśnie. Był jakiś powód dla którego ci oblali faceta benzyną i podpalili. Stąd mężczyzna ten miał poparzone ciało i twarz. Było to już jakiś czas temu. W związku z tym nie wykluczam, że za śmiercią tego pana stoją obcy obywatele. Nie złapałem za rękę więc nie mogę stwierdzić na 100 procent. Nie mniej to co Marcin napisał ma sens. Pozdrawiam i życzę zdroworozsądkowego podejścia do bezpieczeństwa.

  • Sam nie wiesz co mówisz, nie siej głupot, a jak byłes świadkiem to zgłoś na policje, bo inaczej będziesz miał współudział, a jak nie to my cię zgłosimy

 1. a co z kobietą potrąconą 23 grudnia br wieczorem przy skręcie w ul. Szpitalną ? Właściciel(ka) suva i rodzina potrąconej nie mieli najlepszych świąt.

 2. Niestety nowe pokolenie zapomina lub nie chce wiedzieć co Ukraińcy robili z Polakami ale my jesteśmy tak głupim narodem ze jesteśmy mądrzy tylko w gębie leniwym narodem któremu nie chce sie pracować tylko dajemy prace brudasom z Ukrainy .To nie wina tych ukrainców to jest wina was ze dajecie im prace bo on pracuje o złotówkę taniej a wy macie głupia złotówkę w kieszeni .
  Za kilka naście lat Polski już nie będzie !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię