Znamy nowy termin otwarcia mostu w Żabieńcu

9

PIASECZNO Pod koniec października pisaliśmy, że ruch dwukierunkowy na moście w Żabieńcu zostanie przywrócony w połowie listopada. Teraz okazuje się, że termin ten znów się przesunął


Wygląda na to, że kierowcy jeżdżący drogą 79 przez Żabieniec będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Ruch wahadłowy na remontowanym przez Generalną Dyrekcję moście został wprowadzony 28 września. Do 20 października wykonawca miał wyremontować betonową konstrukcję obiektu, zaś wszystkie prace miały zakończyć się w połowie grudnia. Pod koniec października okazało się, że pierwotny termin udrożnienia mostu nie został dotrzymany. Podobno harmonogram prac zakłócił wysoki stan wody w Jeziorce. Wykonawca poinformował GDDKiA, że wahadło zostanie zlikwidowane do połowy listopada. I ten termin jest już nieaktualny.
– Szacujemy, że dopuszczenie obiektu do ruchu pełną szerokością nastąpi na przełomie listopada i grudnia – informuje Małgorzata Tarnowska z warszawskiego oddziału GDDKiA. – Roboty związane z remontem konstrukcji spodu obiektu potrwają do końca tego roku. Oczywiście dochowanie powyższych terminów jest uzależnione od warunków atmosferycznych.

TW

9 KOMENTARZE

  1. czy w związku z tym zostaną nałożone jakieś kary na nierzetelnego wykonawcę?
    takie remonty powinny być robione 24h na dobę, żeby skończyć jak najszybciej.

    • Pytanie jakie były warunki przetargu/umowy. Oczywiście, że najlepiej byłoby gdyby były roboty 24/7, ale wówczas koszt byłby zapewne zauważalnie większy. A pewnie kryterium było 100% cena, albo jakoś podobnie.

  2. smiech na sali ja jako osoba prywatna badz firma za obsuwe bym placil jak za zboze ale koledzy burmistrza pewnie nie musza w ogole 🙂 niech zyje socjalizm i demokracja !!!!

  3. No czy wykonawca poniesie karę mam nadzieję że największą jaka możliwa finansowa bo takie dziadostwo co tam robią to przechodzi ludzkie pojęcie

  4. To jest przynajmniej nie poważne bo zaczynają robić pobocze i znowu mamy drugie wahadło czas podróży od Baniochy to w tej chwili to jakieś 40 minut w szczycie… A to tylko 8 km!!! Droga krajowa wstyd na całą Polskę! Nepotyzm układy i socjalizm brawo nasza władza!

  5. Banda kretynów po studiach!!! Po co podają termin jak i tak go nie dotrzymają powinni zapłacić z 1mln kary to może by zrozumieli. Idioci po studiach papierek się liczy a nie umiejętności i wiedza. Wysoki stan Jeziorki hahahahahahahah przecież tą rzekę od paru lat to można przejść. Banda cymbałów po szkołach, jeśli mamy takich inżynierów nie ma się co dziwić że ten kraj wygląda jak wygląda. Kolesiostwo w całej gminie. Czekać tylko aż się dobiorą do nich jak w lesznowoli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię