Znamy przyczynę śmierci 48-latka. Jest zadziwiająca!

0

PIASECZNO W niedzielę 24 stycznia na ulicy Anhellego w Gołkowie znaleziono zwłoki 48-letniego mężczyzny. Sekcja przeprowadzona w zakładzie medycyny sądowej wykazała, że przyczyną śmierci było… utonięcie


Ciało mężczyzny zostało znalezione w niedzielę rano kilka metrów od skrzyżowania z ulicą Główną, nieopodal paczkomatu. Po stwierdzeniu zgonu przez lekarza, odbyły się oględziny ciała przez policję i prokuratora.
– Śmierć prawdopodobnie nastąpiła bez udziału osób trzecich – informował wówczas nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Dziś do naszej redakcji zadzwoniła pani Magda, mieszkanka ulicy Anhellego, która od lat zabiega o poprawę stanu drogi. Poinformowała, że kontaktowała się z matką zmarłego (mężczyzna był mieszkańcem pobliskiej Kamionki), która poinformowała ją, że przyczyną śmierci jej syna było utonięcie.
Władze gminy od lat zwlekają z modernizacją naszej ulicy, aż w końcu doszło tu do absurdalnego zdarzenia, które – gdyby Anhellego była utwardzona i odwodniona – nigdy pewnie by się nie wydarzyło – uważa nasza czytelniczka. – Nie wiadomo dlaczego mężczyzna przewrócił się na drogę. Faktem jest natomiast to, że wpadł twarzą w głęboką kałużę i po prostu się utopił – dodaje.
O fatalnym stanie drogi pisaliśmy we wrześniu ubiegłego roku, kiedy to z inicjatywy mieszkańców powieszono przy Anhellego transparenty z żądaniami jej modernizacji. Na tę inwestycję radni zarezerwowali w tegorocznym budżecie 600 tys. zł.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię